Podstawka chłodząca do laptopa składana + HUB 4x USB
Producent: LineComp
Dostępność: tak
Cena: 26.00 zł
PODSTAWKA CHŁODZĄCA
Marki


| MARKA PRODUKTU: | LineComp |
| HUB: | Tak (USB 2.0) |
| ILOSĆ WIATRAKÓW: | x2 |
| PRĘDKOŚĆ: | 2800rpm |
| PRZEPŁYW POWIETRZA: | 28 CFM |
| GŁOŚNOŚĆ: |
22dB |
| POBÓR MOCY: |
0,9W |
| ZASILANIE: | USB |
| KOLOR: | Biały |
| ŻYWOTNOŚĆ: | 20,000h |
| WYMIARY WIATRAKÓW: | 70 x 70 x 15mm |
| WYMIARY PODSTAWKI: | 300 x 255 x 29mm |
| STAN PRODUKTU: | fabrycznie nowy |
| GWARANCJA: | 12 m-cy |

Każdy właściel laptopa wie, jak uciążliwe jest grzanie się tego sprzętu. Nie tylko skraca jego żywotność i powoduje spadek wydajności pracy, a czasami wręcz ją uniemożliwia - wiele modeli notebooków grzeje się tak bardzo, że po godzinie pracy nie sposób utrzymać ich na kolanach. Problem ten przybiera kilkukrotnie na sile zwłaszcza latem.
KONIEC Z PRZEGRZEWANIEM SIĘ LAPTOPA!
Największemu problemowi posiadaczy notebooków zaradzi wysokiej jakości składana podstawka chłodząca z dwoma wydajnymi a jednocześnie cichymi wiatrakami.
Tworzywo , z jakiego została wykonana jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a zarazem bardzo lekkie. Zapewnia pewne podparcie laptopa podczas pracy, ustawiając go pod lekkim kątem - pisanie na klawiaturze staje się dużo wygodniejsze. Możemy także nie rozkładać nóżek podstawki i na płasko trzymać ją na kolanach. Antypoślizgowe elementy po obu stronach podstawki zapobiegają zsuwaniu się laptopa i przesuwaniu się podstawki po biurku.
Podstawka składa się, posiada także schowek na kabelek - dzięki temu jest jednym z najbardziej mobilnych i wygodnych w podróży urządzeń tego typu na rynku.
Dodatkowo posiada wbudowane cztery porty USB, umożliwiające podłączenie czterech dodatkowych urządzeń. Wykorzystując tylko jeden port USB do podłączenia podstawki zyskują Państwo funkcjonalność dwóch urządzeń w jednym - podstawy chłodzącej i HUB'a USB!
Nie wymaga sterowników, będzie działać z każdym komputerem.












kliknij na miniaturkę by ją powiększyć


