FUTERAŁY WODOODPORNE

 


 
DicaPac Inc. jest uznaną koreańską firmą zajmującą się produkcją najwyższej jakości futerałów wodoszczelnych do aparatów, kamer i innych urządzeń elektronicznych.

DicaPac od lat bierze udział w targach fotograficznych w Korei, USA, Japonii i Europie, min. w prestiżowych targach Photokina w Niemczech.

Ich futerały umożliwiają fotografowanie pod wodą na głębokości do 5m, chronią przed kurzem, piaskiem i wszelkimi szkodliwymi zanieczyszczeniami. Wykonane są z najwyższej jakości tworzyw, gwarantujących bezpieczeństwo sprzętu. Posiadają zatrzaskowy zamek patentowy, zabezpieczony dodatkowo dwoma rzepami - dajemy gwarancję 100% szczelności. Każdy futerał, który trafia do sprzedaży, przechodzi bardzo rygorystyczne testy jakościowe, wykonywane zgodnie z japońskimi standardami.  

Każdy futerał przeszedł rygorystyczny test w Korei i na Filipinach:Pokrowce Dicapac wykonane są w najwyższej jakości bezpiecznych materiałów i otrzymały certyfikat najwyższego stopnia szczelności IPX8. Zastosowane materiały i bezpieczne zamknięcia (zamki strunowe i mocne rzepy) pozwalają na swobodny dostęp do przycisków urządzeń. Modele wyposażone w wysuwane obiektywy posiadają specjalne soczewki pokrywate dwustronnie trzema powłokami:

- powłoka UV
- powłoka antyzadrapaniowa
- powłoka zapobiegająca powstawaniu zacieków przy kontakcie z wodą.


 


Posiadamy szeroki wybór futerałów marki DICAPAC, sprawdź jaki model pasuje do Twojego aparatu. Możesz zmierzyć wymiary i skorzystać z tabelki poniżej:


 

Możesz też wyszukać swój model aparatu w naszych tabelkach, jeżeli figuruje on na liście, będzie w 100 procentach kompatybilny:

Wybierz markę:


 

Jak poprawnie założyć futerał na aparat:

 

//